Jaunumi

Mūsu darbinieki Anna Timofejeva un Toms Lintiņš kļūst par patentpilnvarniekiem!

Esam gandrīti paziņot, ka mūsu uzņēmuma darbinieki  Anna Timofejeva un Toms Lintiņš ir veiksmīgi nokārtojuši profesionālo patentpilnvarnieku kvalifikācijas eksāmenu. Anna Timofejeva ir kļuvusi par patentpilnvarnieci ar specializāciju patentu jomā, bet jurists Toms Lintiņš ir kļuvis par patentpilnvarnieku ar specializāciju preču zīmju jomā! Apsveicam! Mēs lepojamies ar viņu sasniegumiem!

 

 

Par autoru:

Related news

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju 2022. gada 19….

No 2022. gada 25. septembra līdz 29. septembrim vadošais partneris Gatis Meržvinskis piedalīsies 22. FICPI kongresā  Kannās, Francijā. FICPI kongress sniedz aktualitātes intelektuālā īpašumu tiesību jautājumos, intelektuālā…

No 2022. gada 20. septembra līdz 23. septembrim Madridē, Spānijā norisināsies MARQUES ikgadējā konference.

Juridisko un patentu biroju PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW pārstāvēs juriste, patentpilnvarniece preču zīmju jomā – Gunta…

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.