Jaunumi

Dalība izstādē "Baltic Fashion & Textile 2019”

Izstādes “Baltic Fashion & Textile 2019” laikā interesentiem piedāvājam iespēju saņemt bezmaksas juridisko konsultāciju dizainparaugu, preču zīmju un autortiesību aizsardzības jomā modes industrijā.

PĒTERSONA PATENTS -AAA Law juristi, kā arī profesionālie patentpilnvarnieki preču zīmju, dizainparaugu un patentu jomā lepojas ar plašu pieredzi patentu, dizainparaugu un preču zīmju reģistrācijas pieteikumu sagatavošanā, iesniegšanā un aizsardzībā (tiesvedībā) ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas Savienībā un citās pasaules valstīs.

Klientu vidū ir Gints Bude, Baiba Ripa, Vita Radziņa, Jeļena Kupate, VELO SOCK, I’M Shirts, Roberto Cavalli, Guccio Gucci, Chanel, Carolina Herrera, Peek & Cloppenburg, Esprit, Calvin Klein, Nina Ricci u.c.

Uz tikšanos izstādē!

Par autoru:

Related news

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju 2022. gada 17….

Intelektuālā īpašuma firmu un speciālistu vidū populārais apskats “Managing Intellectual Property IP STARS” 2022. gadā mūsu uzņēmumu Pētersona patents – AAA Law ir novērtējis kā vienu no visrekomendētākajiem intelektuālā…

Atzīmējot 30 gadu jubileju, vēlamies izteikt pateicību klientiem, draugiem un kolēģiem, kuri ir veicinājuši mūsu sasniegumus un iedvesmo mūsu nākotni!

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.