Jaunumi

The World Trademark Review 1000 2019. gada apskats– pasaules vadošie speciālisti preču zīmju jomā

The World Trademark Review (WTR) nesen publicēja tā jaunāko 2019. gada apskatu World Trademark Review 1000 (WTR 1000). Atgādinām, ka WTR 1000 nosaka vadošos speciālistus un juridiskos birojus preču zīmju jomā, aptverot vairāk nekā 80 jurisdikcijas. Mēs esam patiesi priecīgi dzirdēt, kas WTR ir sakāms par mūsu AAA ģimeni Batijas valstīs.

Par 2018. gada izdevumu, kurā tika minēts Pētersona Patents  – AAA LAW,  jau bijām rakstījuši iepriekš: “The WTR” atzīst uzņēmumu “Pētersona Patents” kā vienu no vadošajiem Latvijā“. Šogad, līdzīgi kā pērn, galveno atzinību saņem preču zimju un dizainparaugu patentpilnvarnieks Gatis Meržvinskis. Pētersona Patents  – AAA LAW un Gatis tiek raksturots sekojoši:

“Ilgstoša pieredze un kompetence preču zīmju jomā ļauj Pētersona Patentam pārredzēt pilnu zīmola pastāvēšanas ciklu. Cieši sadarbojoties ar Igaunijas un Lietuvas AAA Law intelektuālā īpašuma firmām, uzņēmums veiksmīgi atbalsta preču zīmju īpašniekus visā reģionā. Vadot juridisko un viltojumu apkarošanas nodaļu, Gatis Meržvinskis ir lieliska kontaktpersona. Viņš ir uzticams profesionālis un spējīgs vest sarežģītās tiesvedības. Godprātīgs novērtējot savu darbu, labi izglītots un ir pelnījis īpašas uzslavas panākot iesaistītajām pusēm draudzīgus risinājumus.”

Šajā apskatā Lietuvas AAA Law birojs tiek atzīmēts kā viens no vadošajiem un vislabāk zināmajiem juridiskajiem birojiem ar iespaidīgu pieredzi intelektuālā īpašuma jomā Lietuvā. Kā profesionāļi tiek izcelti uzņēmuma dibinātājs Marius Jakulis Jason un vadošā partnere Otilija Klimaitienė. WTR izceļ sekojošus sasniegumus:

“AAA ir viena no visatpazīstamākajām nozares firmām, sniedzot visaptverošus intelektuālā īpašuma pakalpojumus jau 25 gadus. Tās dibinātājs Marius Jakulis Jason apgrozās intelektuālā īpašuma un biznesa sfērā vairāk nekā 30 gadus. Strādājot kā Lietuvas Starptautiskās Intelektuālā Īpašuma Aizsardzības asociācijas nodaļas prezidents viņš ir dziļi iesaistīts jaunākajā preču zīmju lietu attīstībās gaitā gan nacionālā līmenī, gan visā pasaulē. Vadošā partnere Otilija Klimaitienė ir praktizējoša un pieredzējusi profesionāle un labi pārvalda preču zīmju reģistrācijas – viņa brīvi sadarbojas ar EUIPO un valsts Patentu valdi.”

Igaunijā preču zīmju patentpilnvarnieks Almar Sehver no AAA Legal Services tiek raksturots kā ļoti profesionāls un kā viens no labākajiem lietpratējiem intelektuālā īpašuma tiesībās Igaunijā. Arī preču zīmju patentpilnvarnieks Mikas Miniotas ir pirmo reizi nominēts un tiek raksturots kā eksperts starptautisko reģistrāciju jautājumos. Lūk, ko WTR raksta par AAA Legal Services, Almaru un Mikas:

“Viennozīmīgi izcili patentu un preču zīmju speciālisti. AAA Legal Services ne tikai ļoti labi un īpaši efektīvi veic savu pamatdarbu, bet arī ir ļoti prasmīgi tiesvedībā. Galvenais cilvēks ir Almar Sehver – tiesvedības speciālists, kurš spēj tik galā ar sarežģītām lietām bez palīdzības no malas. Viņš jūtas ļoti komfortabli tiesu zālēs un ir viens no labākajiem speciālistiem Igaunijā. Ārzemju kolēģi vērtē Mikas Miniotas kā ļoti gudru speciālistu, kura vārdu būtu noderīgi atcerēties. Viņam ir padziļinātas zināšanas Igaunijas un Eiropas preču zīmju tiesībās,  lai rastu radošus risinājumus starptautisko zīmolu tiesību īstenošanas sarežģījumos.”

Esam gandarīti par to, ka kārtējo reizi esam atzīti kā vadošie preču zīmju profesionāļi Baltijas valstīs.

Vairāk varat uzzināt šeit:

Latvia: PETERSONA PATENTS – AAA LAW

Lithuania: AAA LAW

Estonia: AAA LEGAL SERVICES

Par autoru:

Related news

Ja Jūs interesē jautājumi par preču zīmju, dizainparaugu, patentu reģistrāciju, tiesību nostiprināšanu un citiem intelektuālā īpašuma jautājumiem, aicinām Jūs izmantot iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju 2022. gada 17….

Intelektuālā īpašuma firmu un speciālistu vidū populārais apskats “Managing Intellectual Property IP STARS” 2022. gadā mūsu uzņēmumu Pētersona patents – AAA Law ir novērtējis kā vienu no visrekomendētākajiem intelektuālā…

Atzīmējot 30 gadu jubileju, vēlamies izteikt pateicību klientiem, draugiem un kolēģiem, kuri ir veicinājuši mūsu sasniegumus un iedvesmo mūsu nākotni!

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.