Autortiesības

Konsultējam klientus visos autortiesību, blakustiesību, datorprogrammu un datubāzu aizsardzības jautājumos.

Pārstāvot autorus, autortiesību aģentūras un darbu pasūtītājus licencēšanas, tiesību nodošanas vai izmantošanas vai citu ar autortiesību objektiem saistītu līgumu sagatavošanā, kā arī pārstāvot klientus ar autortiesību pārkāpumiem saistītās tiesvedībās, piedāvājam profesionālu palīdzību starptautiska mēroga tiesību aizsardzībā.

Mēs lepojamies, ka autortiesību jautājumos varam konsultēt mūzikas autorus un izdevējus, televīzijas producentus, informācijas pakalpojumu sniedzējus un citu inovatīvu uzņēmējdarbības jomu pārstāvjus.

Mēs piedāvājam šādus pakalpojumus:

  • licenču, franšīzes, tiesību nodošanas un citu līgumu sagatavošana, līgumu slēgšanas pārrunas un līgumu izpildes uzraudzība;
  • intelektuālā īpašuma tiesību juridiska pārbaude un izvērtēšana darījumos;
  • pārkāpumu uzraudzība un prevencija;
  • pārstāvība tiesā;
  • muitas uzraudzības līdzekļu piemērošana.

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.