Par

PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW ir pilna servisa intelektuālā īpašuma tiesību juridiskā firma. Kopš tās dibināšanas 1992.gadā, PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW ir kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem, uzticamākajiem un pieredzes bagātākajiem specializētajiem birojiem ar vairāk kā 25 gadu pieredzi intelektuālā īpašuma tiesību jomā Latvijā. Šodien, kopā ar sadarbības partneriem AAA Law Lietuvā un AAA Legal Services Igaunijā, ar lielu entuziasmu sniedzam konsultācijas klientiem visā Baltijā par visdažādākajiem ar intelektuālā īpašuma tiesību īstenošanu un aizsardzību saistītajiem jautājumiem.

Mūsu juristi, kā arī profesionālie patentpilnvarnieki preču zīmju, dizainparaugu un patentu jomā lepojas ar plašu pieredzi patentu, dizainparaugu un preču zīmju reģistrācijas pieteikumu sagatavošanā, iesniegšanā un aizsardzībā ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas Savienībā un citās pasaules valstīs. Mēs pārstāvam savus klientus gan Latvijas Republikas tiesās, Patentu valdē un Rūpnieciskā īpašuma apelācijas padomē, gan Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma birojā (EUIPO), Pasaules Intelektuālā īpašuma organizācijā (WIPO) un Eiropas Patentu iestādē (EPO). Mūsu piedāvāto pakalpojumu klāsts ietver arī juridisko palīdzību saistībā ar iebildumiem, pārkāpumiem, licencēm, iepriekšējo tiesību meklējumiem un citām ar intelektuālo īpašumu saistītajām problēmsituācijām. PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW reputācija balstās uz tā darbinieku prasmēm, profesionalitāti un veiksmīgo tiesvedības praksi.

Īpaši jāuzsver PĒTERSONA PATENTS – AAA LAW kolektīva iemaņas dažādās tehniskajās jomās, sākot no ķīmijas, farmācijas, biotehnoloģijas, līdz mehānikai, materiālajām zinātnēm, elektroniku un informācijas tehnoloģijām. Mūsu intelektuālā īpašuma komanda sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem ar vairākiem tehniskiem grādiem.

Mūs vieno augsta atbildības sajūta, aizrautība ar to, ko mēs darām, radošums un atvērtība inovatīvai pieejai. Sniedzot juridiskos pakalpojumus, mēs vienmēr nodrošinām augstāko kvalitāti, veiklumu un pastāvīgu uzmanību klienta vēlmēm.


Vēsture

 • Uzņēmuma nosaukuma maiņa PĒTERSONA PATENTS maina uzņēmuma nosaukumu uz PĒTERSONA PATENTS - AAA LAW.
 • 25 pieredzes gadi PĒTERSONA PATENTS komanda un klienti atzīmē ilggadēju pieredzi intelektuālā īpašuma jomā.
 • Kļūstam par starptautisku uzņēmumu

  PĒTERSONA PATENTS apvienojas ar Lietuvas juridisko biroju AAA Law.
 • Sadarbības nostiprināšana Baltijā Mēs nodibinām ciešāku sadarbību ar Igaunijas juridisko biroju AAA Legal Services un Lietuvas juridisko biroju AAA Law.
 • Sadarbojamies ar pasaules vadošajiem intelektuālā īpašuma profesionāļiem PĒTERSONA PATENTS sāk darboties unikālajā Starptautiskajā intelektuālā īpašuma patentpilnvaroto federācijā (FICPI), kas sastāv tikai no intelektuālā īpašuma patentpilnvarotajiem privātajā sfērā.
 • Pēc Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā, PĒTERSONA PATENTS paplašina zināšanas par Eiropas Savienības preču zīmēm Mēs pievienojamies pasaulē atzītajai Eiropas Kopienas preču zīmju asociācijai (ECTA).
 • Iepazīstam preču zīmju īpašnieku unikalitāti Mēs kļūstam par prestižās Eiropas preču zīmju īpašnieku asociācijas (MARQUES) biedriem.
 • Pirmā pārstāvība tiesā PĒTERSONA PATENTS pārstāv klientu pirmajā preču zīmes pārkāpuma lietā Latvijas Republikas tiesā.
 • Vairāk partneru visā pasaulē Mēs kļūstam par pasaulē senākās Starptautiskās intelektuālā īpašuma aizsardzības asociācijas (AIPPI) biedriem.
 • Pirmā starptautiskā dalība PĒTERSONA PATENTS kļūst par Starptautiskās preču zīmju asociācijas (INTA) biedru.
 • Sākums Armīns Pētersons veiksmīgi kļūst par pirmo patentpilvarnieku preču zīmju, dizainparaugu un patentu jomā Latvijā (reģistra Nr. 1). Viņš izveido juridisko un patentu biroju PĒTERSONA PATENTS.

Lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārlūkošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lai akceptētu mūsu sīkdatņu politiku, lūdzu, noklikšķiniet uz pogas „Pieņemt” vai turpiniet skatīt vietni. Atstājot vietni, tiks uzskatīts, ka šie noteikumi netiek pieņemti Jūs vienmēr varat atsaukt šo atļauju, mainot iestatījumus savā pārlūkprogrammā un dzēšot sīkfailus.